אלכסון הוא אסון?!
בקליניקה כנראה שבהחלט כן!

שיפור ושימור זוגיות

במפגש הראשון בלימודי האימון לפני כ 17 שנה קיבלנו תרשים של אזור מאוכלס ומיוער וביקשו מאיתנו לסמן דרך מנקודה A  לנקודה B.

סימנתי קו יש בין A ל B ששיקף את האסטרטגיה שלי ל"קיצורי דרך". זה שיקף אותי בעוד תחומים בחיי.

כשהתחלתי את דרכי המקצועית הבנתי שאני עוסק בדיני נפשות ואם מטרתי היא לעבוד עם בני אדם, על כל המורכבות שלהם, לימודי האימון רחוקים מלהספיק לי.

מאז ועד היום אני לא מפסיק ללמוד ולהתפתח.

מאז ועד היום אני מבין כמה פרופ' מולי להב המרצה שלי לפסיכותרפיה צדק שאמר שככל שכבש עוד פסגות בעולם הפסיכיאטריה והטיפול, הבין כמה עוד יש לו ללמוד.

כמנחה בבתי ספר להכשרות מאמנים, שעוברים הכשרות מצוינות, מקצועיות ומקיפות אני מבין עד כמה תחומים שעוסקים בנפש האדם ובמערכות יחסיו של האדם עם עצמו וסביבתו, דורשים "ארגז כלים" עשיר ומעמיק ולכן מזמין כל מאמן או מטפל להרחיב את הידע וההבנה שלו בעולם הפסיכולוגיה האנושית ומערכות יחסים.

בחיים הכל יחסים. בזוגיות ומשפחה כמובן, אך גם בעסקים, בספורט, בשיתופי פעולה חברתיים ואיפה לא?!

שמח שנפלה בחלקי הזכות להכשיר עד כה מאמנים רבים בתחום אימון למערכות יחסים, לזוגיות ולאימון של זוגות ומשפחות ולראות את הצמיחה וההצלחות שלהם בקליניקה.

גאווה גדולה לראות את אותם מאמנים שהגיעו לפני כמה שנים ללימודי אימון, מובילים תהליכים מרגשים בקליניקה שלהם ועוזרים לכל כך הרבה אנשים לשפר את המודעות, להעלות עירנות לעצמם ולסביבה ובעיקר לחיות בתחושה חברתית בריאה ויכולת להנהיג את הקשרים הבין אישיים שלהם עם המעגלים החברתיים והמשפחתיים ומעל הכל להנהיג את מערכת היחסים שלהם עם עצמם.

לעוד מאמרים....

אני ועולמי​

בין חרדה לחוסן זוגיות חרדה נפשית הפכה בעשור האחרון לא רק למונח שגור בחברה, אלא חמור מזאת פתולוגיה שכיחה שמאפיינת כ 25% מהחברה המערבית. תיאר

קרא עוד »

הורות ויחסים במשפחה

הורה מפנק = הורה לא טוב הורות ויחסים במשפחה מכירים את ההורים שואמרים לילדים שלהם "בגיל שלך… לא היה לי מה שיש לך וההורים שלי

קרא עוד »

מיניות ותשוקה

אהובתי, אני אוהב אותך מאוד (אבל גם אוהב גברים) מיניות ותשוקה למרות שכולנו רוצים להיות חופשיים, כולנו גם רוצים להרגיש מחוברים ושייכים. מערכות יחסים רבות

קרא עוד »
Scroll to Top